Кетогенная uzturs tiek izmantots ne tikai konkrētas problēmas ar veselību vai no vēlēšanās, lai uzlabotu pašsajūtu, bet arī par tās efektivitāti notievēšanas procesā. Daudzi cilvēki ar lieko svaru izvēlas atteikties no cukura un cīnīties par savu sapņu figūru. Svara zudums кетогенной uzturā ir saistīta ar divām problēmām: приведением organisma stāvokli ketozi un kaloriju deficītu. Ievērojot pieņēmumus, var zaudēt svaru no 0,5-1 kg nedēļā, tas ir, tik daudz, cik daudz noderīga cilvēka organismam

Ketogēna diēta un notievēšana

Mērķis кетогенной diētu – novest organismu stāvokli ketozi un saglabāt to. Tas ļauj organismam enerģiju iegūt no uzkrātajiem taukiem, nevis no cukura (glikozes). Lai sasniegtu šo stāvokli, ir nepieciešams samazināt patērētās ogļhidrātu, kas ir veido 5-10% no ikdienas vajadzībām kalorijām. Кетогенная diēta ir ierobežojošās-to var lietot piešķirtos produktus. Tas arī ir daudzveidīga, jo atļautie produkti var būt sastādīti simtiem veidos. Keto nodrošina efektīvu un, galvenais, veselīga svara zudums. Cilvēkiem, kas cīnās ar lielu lieko svaru, tas pozitīvi ietekmē problēmas ar cukura diabētu, arteriālo spiedienu vai pārāk augstu holesterīna līmeni. Tas ir paredzēts gan cilvēkiem ar aptaukošanos, gan tiem, kas vēlas rūpēties par savu veselību, vienlaikus samazinot risku hronisku slimību. Pateicoties кетогенной diētu tūkstošiem cilvēku visā pasaulē похудели, un pateicoties tam, kā tas ietekmē viņu organisms, viņi arī izmanto to pēc pabeigšanas stadijā samazināšanu.

Ketogēnās diētas principi

Кетогенная diēta ir veids, kā ēšana, kas paredz palielināt summu, tauku, vienlaikus ierobežojot ogļhidrātu patēriņu. Tomēr, lai tā būtu efektīva un nav pārstāvēja riska organisma, to drīkst veikt tikai saskaņā ar ārsta uzraudzībā un dietologa.

Priekšnoteikumi кетогенной diētas pamatā balstās uz patēriņa pietiekami daudz tauku, ogļhidrātu un olbaltumvielu. Standarta ikdienas uzturā lielākā daļa no mums ir ogļhidrāti veido 50%, olbaltumvielas 15%, tauki-35%. visiem apēstiem ēdienu.

Uz кетогенной diētu šīs proporcijas ir diametrāli atšķirīgi. Кетогенная diēta paredz lietošana uzturā ēdienus, kuros ir veseli 80-90%. tie ir tauki, bet pārējo, tas ir 10-20 procenti. ogļhidrāti un olbaltumvielas. Cilvēki, kas nav sēž uz diētas, tieši ogļhidrāti ir galvenais enerģijas avots. Organisma šķidruma cirkulāciju cilvēku кетогенной diētu maz ogļhidrātu, tāpēc enerģijas avots ir nepietiekams. Tātad, organisms sāk meklēt alternatīvus avotus, kas kļūst tauki.

Notiek tā saucamā ketozi, tas ir process, tauku sadalīšanās. Rezultātā koncentrācija кетоновых tālr asinīs ir daudz augstāks, nekā glikozes koncentrācija. Ja pietiekami zemu ogļhidrātu daudzumā apspiestas bada sajūta. Viņš aug, kad ogļhidrātu кетогенной uzturā ir pārāk daudz. Tāpēc ēšanas plānu, ir jākonsultējas ar speciālistu un jāveic veikt attiecīgo pētījumu.

Ketogēnas diētas priekšrocības

Neapšaubāma priekšrocība кетогенной diētu ir tas, ka pirmajos 2-3 mēnešos to pielietojums, mēs jūtamies viegli, mēs esam enerģijas pilni, mūsu pašsajūta uzlabojas. Galvenais mērķis кетогенной diēta ir svara samazināšana – un tiešām, ierobežojošu noteikumu ievērošanu diētu padara svars ir ļoti dinamiska.

Kā izmantot glikozi kā enerģijas avotu ir ierobežots, tas tiek izmantots nervu sistēmu. Tādējādi notiek daudzuma samazināšanās glikogēna, tas ir многоукладчика, kas sastāv no atsevišķas daļiņas glikozes. Skaita samazināšanās glikogēna arī noved pie mazāka ūdens daudzuma, ko glikogēna sasitījuši muskuļos. Rezultātā mūsu ķermeņa masa samazinās.

Attaisnojošu iemeslu dēļ кетогенная diētu ieteicams arī pacientiem ar epilepsiju, jo īpaši bērniem, kas cīnās ar narkotiku-ilgstoša epilepsijas. Norāde uz pieteikumu кетогенной diētas veselības stāvokļa dēļ ir arī:

Līdz galam nav zināms, kāpēc кетогенная uzturs ietekmē samazinās sūdzību un krampju biežumu. Ekspertiem ir aizdomas, ka tas varētu būt saistīts ar to, ka ketonvielas, kas aizsargā nervu šūnas no brīvo radikāļu uzbrukumu.

Tuvumā priekšrocības кетогенной uzturs bieži vien ir minēti arī palīdz cīnīties ar insulīna rezistenci, regulē insulīna sekrēciju, ierobežo tieksmi pēc saldumiem, kas nodrošina sāta sajūtu uz ilgu laiku, samazina tūskas un palīdz atbrīvoties no slimībām, gremošanas traucējumi, piemēram, vēdera uzpūšanās.

Ketogēnās diētas trūkumi

Lai gan кетогенная diēta ir ļoti efektīva, ja runa ir par svara zudumu, tad to nevar lietot kādu no to iespējamās blakusparādības. Neskatoties uz sākotnējo injekciju enerģijas, pašsajūtas uzlabošanās un viegluma sajūtu, pēc apm. Pēc 2-3 mēnešiem viss iet. Rodas problēmas ar gremošanu, samazināta enerģija, nogurums, problēmas koncentrēties, nepārtraukta vēlme pēc saldumiem un nepatīkams ķermeņa aromāts.

Liels tauku daudzums uzturā var izraisīt дисрегуляции zarnu trakta peristaltiku un pastāvīga sāpes vēdera lejasdaļā. Bieži vien cilvēki, kas ir кетогенной diētu, sūdzas par biežu urīnu. Pēc ilgstošas lietošanas diētu, var rasties urīnpūšļa akmeņu slimība un palielināt urīnskābes.

Кетогенная diēta ir absolūti nedrīkst lietot cilvēkiem ar nieru, aknu un aizkuņģa dziedzera vēzi, kā arī ar slodzi uz metabolismu кетоновых tālruņa Daudzi eksperti arī uzskata, ka keto diēta var negatīvi ietekmēt endokrīno sistēmu organismā.

Ko ēst ketogēnajā diētā?

Uz кетогенной diētu ekvivalentu, ievērojot pareizu proporciju tauku, ogļhidrātu un olbaltumvielu-tas ir kaut kādi produkti, ko mēs patērējam. Daudzums barības vielu, ir izpildītas pilnvērtīgiem, kvalitatīviem produktiem. Tieši tauki ir galvenais kaloriju avots, tāpēc īpaši ir vērts parūpēties arī par to kvalitāti.

Galvenais noteikums, kas mums ir jāvadās, izvēloties tauku, ko diētas laikā ir tā, ka tie ir produkti ar augstu tauku saturu, bet pēc iespējas mazāk apstrādāti. Let ‘ s izvēlēties piesātinātie tauki (sviests, cūku tauki, kokosriekstu eļļa) un mononepiesātinātās (rieksti, avokado, eļļa). Tomēr, kā par polinepiesātināto tauku? Ja tie ir dzīvnieku izcelsmes, piemēram, treknās zivīs-kā būtu viņu ir. Tomēr, ja tie ir iekļauti pārtikas produkti, piemēram, margarīns, labāk no viņiem izvairīties. Tātad, kas būtu sarakstā saturošas sastāvdaļas?

Olbaltumvielas кетогенной diētu vajadzētu nākt no gaļas. Galvenais noteikums par proteīns, dzīvnieku izcelsmes, потребляемом uz кетогенной diētu, ir tā, ka jo vairāk gaļas olbaltumvielas, jo mazāk mums ir tā ir. Jāatceras, ka tas ir labas kvalitātes gaļa, kas iegūta no pārbaudītiem селекций. Tas pats princips attiecas uz яйцам – tādā veidā mēs izvairīties no ārkārtas faktori, mūsu organisms vielu.

Kas attiecas uz ogļhidrātu кетогенной diētu, tad tie ir galvenokārt nāk no augļiem un dārzeņiem. Pamatnoteikums, viņu gadījumā ir tā, ka, jo vairāk ogļhidrātu dārzeņos un augļos, jo mazāk viņu ir mums. Mums ir jāizvēlas dārzeņi ar iespējami mazāku cukura daudzumu, vēlams zaļā, aug virs zemes.

Par spīti izskatam, produktu sarakstu, kurus atļauts uz кетогенной diētu, ir ļoti bagāta un ļauj gatavot dažādus ēdienus. Produkti, atļautās uz кетогенной diētu, ietver:

Ko nedrīkst ēst ievērojot ketogēno diētu?

Nosakot izvēlnes кетогенной uzturu, jāņem vērā ne tikai produktiem, kas jums var būt ir, bet tie, kas ir kategoriski aizliegts. Pie tiem pieder:

Ketogēna diēta – sekas

Efekti кетогенной uzturs izraisa ievērojamu svara samazinājumu, taču ātrums svara zudums ir atkarīgs no individuālās dispozīciju un sākotnējā svara.

Ja to ir vērts zināt, ka pirmajā posmā piemērotu diētu, var parādīties daudz blakusefektu, m.in. reibonis, miegainība, aizcietējums. Pēc vairākām nedēļām šie simptomi izzūd, kad organisms pārslēdzas uz jaunu barošanas režīmu. Tomēr, ja negatīvās sekas piemērotu diētu nelien, jāpārtrauc tā lietošana un pēc iespējas ātrāk vērsties pie ārsta, kas noteikti nozīmēs asins analīzes, urīna analīzes.

Ja jūs plānojat sākt diētu, svars var būt noderīga ierīce. Dažas svara ļauj ne tikai kontrolēt svaru, bet arī analizēt ķermeņa uzbūvi.

Bibliogrāfija:

https://www.health.harvard.edu/staying-healthy/should-you-try-the-keto-diet
https://www.rush.edu/news/keto-diet-right-you
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK499830/


ketogēna diēta, ketogēnas diētas tabletes, ketogēnas diētas principi, ketogēnas diētas defekti, atsauksmes par ketogēno diētu, ketogēnas diētas receptes, ketogēna diēta ko ēst, ketogēna diēta ko nedrīkst ēst, notievēšana ievērojot keto diētu, ketogēnas diētas piedevas, ketogēni produkti, ketogēni produkti kur nopirkt, novājēšanas tabletes, ātrs svara zudums, diēta ātrai svara zaudēšanai, kā ātri zaudēt svaru, ketogēna diēta iesācējiem, ketogēna diēta sportistiem, ketogēna diēta veģetāriešiem, ketogēnās diētas aizliegtie produkti, ketogēnas diētas ietekme, ketogēnas diētas blakusparādības, ketogēna diēta cik tas maksā, ketogēnā diēta cik daudz svara jūs varat zaudēt, ketogēnas diētas izvēlne

ketogenní dieta ketogene diät ketogen diæt ketogeenne dieet dieta cetogénica ketogeeninen ruokavalio régime cétogène κετογονική δίαιτα ketogén diéta dieta chetogenica ketogeninė dieta ketogēna diēta ketogeen dieet ketogen diett dieta cetogênica dieta ketogenă ketogen diet ketogénna diéta